Гарантія

Автосервіс Куратор ЮА надає 100% гарантію на всі види виконаних робіт.Ми цінуємо час наших клієнтів та готові виконати завдання, які іншим автосервісам непосильні. Наші фахівці готові взятися за роботу будь-якої складності та гарантують найкращий результат.

Комплексне вирішення проблеми в одному місці, якість послуг, запчастини від офіційних виробників, персонал з багаторічним досвідом роботи та швидке обслуговування – все це ви можете знайти на СТО на Лівому березі Києва Куратор ЮА.

Ми обслуговуємо автомобілі будь-якої марки – від звичайних легкових та вантажних авто до спецтехніки. Якщо у вас виникнуть будь-які питання та побажання, наші менеджери проведуть вам докладну консультацію та допоможуть у виборі надійних деталей, які прослужать машині не один рік. Як додаткову гарантію, ми надаємо клієнтам можливість самостійно контролювати хід робіт за допомогою персонального менеджера автосервісу. Всі автомобілі в ремонті знаходяться на закритій території СТО, що охороняється, чим ми гарантуємо їх безпеку, цілісність і збереження до моменту завершення всіх робіт.

  (095) 080 22 02

 (067) 492 15 60

 info@kurator.in.ua