Ціни на діагностику та ремонт генераторів

Ціна на ремонт генератора та виконання інших послуг автосервісу фіксована, з нею ви можете ознайомитись у таблиці.

Попередня діагностика генератора на автобезкоштовно
Діагностика генератора на стенді (знятого агрегату)50 грн
Діагностика генератора, розбирання/складання (знятого агрегату)150 грн
Ремонт генератора на легкових автомобілях180 грн
Ремонт генератора вантажних авто та спецтехніки250 грн

Ремонт генератора на автосервісі Куратор.ЮАЗамовити Ремонт генератора

Принцип роботи автомобільного генератора – це перетворення механічної енергії від обертання колінвала в електричну для всіх електроспоживачів автомобіля (система запалювання, бортовий комп’ютер, панель приладів і т.д.). При поломці автогенератора припиняється вироблення електроструму на акумулятор автомобіля, машина перестає їхати. Зрозуміти, що потрібний ремонт генератора можна за такими ознаками:

 1. Світло фар стало тьмяним. Зміна яскравості кольору фар може вказувати на поломку автогенератора або його ременя. Аналогічно панель приладів починає світитися менш яскраво.
 2. Затруднений запуск двигуна. При несправній роботі автогенератора акумулятор недоотримує заряд і перестає нормально прокручувати стартер. Розряджений акумулятор може бути наслідком несправного генератора. Автогенератор може подавати занадто великий струм на акумулятор – це призведе до зменшення електроліту і повного виходу з ладу акумулюючого пристрою. На панелі приладів загоряється контрольна лампа, що вказує на недозаряд акумулятора, якщо вона моргає значить, заряд надходить у надлишку.
 3. Чути писк приводного ременя. Якщо ремінь, що приводить в рух ротор автогенератора провис, агрегат не видаватиме потрібну кількість електроенергії.
 4. Сморіт під капотом автомобіля. Неприємний запах походить від генеруючого пристрою. Можливо, стерлися щітки генератора або підгоріла його обмотка.

Причин несправності автогенератора багато – це механічні пошкодження пристрою, характерні для автомобілів з великим пробігом. Наприклад, потрібна заміна щіток генератора або заміна підшипників, відбулося зношування випрямного блоку. Можуть бути й серйозніші поломки — згоріло реле, що викликало перегорання обмотки і призвело до замикання.

При експлуатації транспортного засобу слід стежити за справністю автомобільного генератора, періодично перевіряти натяг приводного ременя, заряд акумулятора. Проведення цих заходів безпеки дозволить уникнути капремонту та серйозніших поломок.

Ремонт генератора автомобіля на автосервісі Куратор.ЮА

Ремонт генератора автомобіляВиявивши несправності в роботі автогенератора, багато водіїв намагаються усунути поломку самостійно і стикаються з низкою проблем: немає необхідного обладнання, запчастини для автомобільного генератора доводиться чекати кілька днів. Щоб уникнути таких незручностей зверніться до професійного автосервісу Куратор.ЮА, ми займаємося ремонтом генераторів у Києві на Лівому березі.

Для нас важливо правильно виявити несправність та якісно провести ремонт. Можливі два варіанти роботи:

 • зламаний пристрій знято з автомобіля;
 • несправний генератор знаходиться на автомобілі.

Наш робочий процес відбувається у кілька етапів. Перед оглядом зламаного агрегату ми спілкуємося з клієнтом, дізнаємося, які проблеми в роботі автомобіля він помітив, враховуємо його побажання. Потім оформляємо замовлення.

Якщо автогенератор не знятий з авто, ми проводимо діагностику генератора на автомобілі, трапляються випадки, коли поломка незначна (від’єднався провід, окислився контакт, згорів запобіжник). Такий метод виявлення поломок дає загальне розуміння роботи несправного авто і дозволяє усунути незначні неполадки. Якщо при зверненні до автосервісу клієнт каже, що зарядка повністю зникла, ми проводимо безкоштовну діагностику. Перевіряємо чи є заряд чи ні з навантаженням і без нього, вказуємо в чому проблема. Часто несправність не в генераторі, а в проводці чи акумуляторі.

Ремонт генератора легкових та вантажних автомобілівПри більш серйозній поломці як перевірити генератор авто? Знадобиться професійне обладнання та інструмент, щоб зняти пристрій з автомобіля та подивитися напругу генератора на спеціальному стенді. Установка автогенератора на стенд дозволяє переглянути роботу пристрою під навантаженням і без нього. Визначити заряд, який видає агрегат, переглянути роботу діодного мосту. Визначити наявність шуму під час роботи пристрою, шумність виробу вкаже на знос підшипника чи шківа. Провести продзвон обмотки на наявність замикань, виміряти силу струму, перевірити реле-регулятор.

Після діагностики на стенді ми вказуємо робочий генератор чи ні, при необхідності проводимо дефектування, займаємося повним перебиранням генератора. Пристрій повністю аналізується, майстер переглядає кожен вузол окремо. Це дуже ретельна діагностика.

Закінчивши діагностику, майстер пише, які деталі вимагають негайної заміни, а які рекомендовано замінити найближчим часом. Клієнт ознайомлюється з необхідними роботами, може переглянути ціну на послуги. Якщо клієнт згоден на ремонт агрегату, то майстер проводить відновлення генератора, при необхідності відпаює діодний міст, реле, перевіряє щітки, дивиться в якому стані кільця колектора.
У роботі ми використовуємо запчастини найкращих виробників, таких як:

 

Замовити Ремонт генератора

Ремонт автогенератора на КУРАТОР.ЮА: переваги

Ремонт автогенератора в Києві Куратор.юа
Автосервіс КУРАТОР.ЮА  здійснює ремонт автогенераторів у Києві. Переваги компанії:

 1. На автосервісі використовується нове обладнання, яке дозволяє провести діагностику будь-якої складності. За потреби виконується комп’ютерна діагностика генератора автомобіля.
 2. Майстри працюють якісно, у короткі терміни (від двох до чотирьох годин) виконують монтаж, демонтаж, встановлення, відновлення та заміну генераторів різних автомобілів.
 3. Перед проведенням робіт майстер проводить попередній огляд, вказує на перелік необхідних послуг. Переваги компанії – це опис робіт, які потрібно виконати негайно, а які можуть почекати.
 4. Стаж роботи майстрів — понад 10 років, вони ремонтують не лише легкові авто, а й спецтехніку, проводять ремонт стартерів, генераторів будь-яких конструкцій, навіть холодильних установок.
 5. Після проведеного ремонту майстер дає рекомендації щодо експлуатації відремонтованого вузла. Клієнт отримує пів року гарантії на виконані послуги з дотриманням усіх рекомендацій.

Ремонт автогенераторів у Києві якісно та швидко виконає Куратор.ЮА. Ми не тільки в короткі терміни ремонтуємо зламані вузли авто, а й проводимо за потреби огляд транспортних засобів на наявність несправностей. Це дозволяє збільшити їх термін експлуатації та уникнути дорогого капремонту.


У вас є питання?


Наші фахівці допоможуть Вам, нададуть безкоштовну консультацію або запишуть на відвідування Нашого автосервісу.


(067) 492 15 60

(095) 080 22 02

info@kurator.in.ua