Ціна на розвал-сходження

Діагностика кутів розвалу та сходження 3D200 грн
Регулювання кутів розвалу та сходження 3D (одна вісь)499 грн
Регулювання кутів розвалу та сходження 3D (дві вісі)750 грн

Записатися на Розвал-Сходження

Перевірка розвалу-сходження - 200 грн

3D розвал-сходження – це процедура встановлення положення кута коліс на автомобілі. Від кута установки залежить стійкість авто та правильне зчеплення шин з дорогою. Розвал-сходження безпосередньо впливає на маневреність машини на дорозі. Особливо це відчутно під час погіршення погодних умов, коли водіння має бути максимально безпечним для власників усіх транспортних засобів. Регулювання також дозволяє підвищити якість керованості автомобіля, знизити зношення шин та заощадити паливо завдяки покращеній динаміці.

Розвал коліс проводиться на спеціальному устаткуванні. У нас є стенд та комп’ютерний розвал, завдяки яким процес регулювання стає максимально якісним. Під кожен тип автомобіля ми виставляємо точні показники кутів коліс залежно від параметрів авто. Перед проведенням регулювання виконується діагностика ходової та рівень тиску повітря в колесах.

Автосервіс Куратор має обладнання вищого класу. У нас працюють досвідчені майстри, які готові провести встановлення розвалу-сходження на будь-якому типі автомобіля, незалежно від року його випуску, типу кузова та інших характеристик. Якщо вам потрібно зробити розвал-сходження в Києві – звертайтесь до нас. Ми працюємо на Лівому березі.

Правильний розвал-сходження

Діагностику розвалу-сходження проводять на основі трьох параметрів:

 • Розвал – кут, що знаходиться між центром площини колеса та поверхнею дороги. Його положення безпосередньо впливає на зносостійкість шин та якість керування транспортним засобом.
 • Сходження коліс – визначає дистанцію верхніх і нижніх точок на дисках по відношенню до дороги. При занадто великій розбіжності в показниках негативного та позитивного розвалу збільшується зношення шин та ускладнюється водіння.
 • Кастор – кут повздовжнього нахилу вісі повороту колеса. Найчастіше труднощі при повороті кермового колеса з’являються саме через неправильне встановлення касторного кута.

Етапи проведення розвалу-сходження

Розвал сходження в Києві, Лівий берегВодії часто хочуть дізнатися, як регулюється розвал-сходження. Наша СТО проводить регулювання за кілька етапів. Спочатку машину піднімають вгору на підйомнику і встановлюють на її колеса спеціальні датчики. Датчики проводять замір кутів установки коліс та надсилають результати перевірки на комп’ютер. Далі проводиться аналіз отриманих результатів щодо їх відповідності даним, які зазначені у заводській базі виробника машини.

Варто відзначити, що показники регулювання розвалу-сходження відрізняються для кожної машини, тому провести якісне балансування коліс без комп’ютерного обладнання неможливо. Якщо під час аналізу даних визначається розходження показників від норми, наші майстри проводять регулювання задніх та передніх коліс.

При регулюванні розвалу сходження проводиться установка позитивного і негативного розвалу. Для авто з прискореним водінням, яким важливо правильно входити в повороти та мінімізувати парусність, виставляється негативне сходження. У цьому випадку верхні частини коліс знаходяться на ближчій відстані, ніж нижні. При позитивному сходженні навпаки – збільшується відстань між нижніми частинами коліс. Здебільшого це необхідно вантажним автомобілям, щоб колеса вирівнювалися у вертикальний рівень під впливом важкого вантажу.

Ознаки порушеного розвалу-сходження

 1. Машина почала йти в ліву чи праву сторону під час руху.
 2. Колеса зношуються нерівномірно.
 3. Кант жолобка протектора шин став нерівним.
 4. При керуванні транспортним засобом з’являється “важкість” керма
 5. Погане входження в повороти (особливо на великій швидкості).
 6. Підвищується витрата палива на рівних ділянках без видимих причин.
 7. При поворотах кермо погано повертається у початкове положення.

Неправильне сходження коліс на автомобілі становить загрозу не тільки для водія та його пасажирів, але і для оточуючих автомобілів та пасажирів. Для машини порушення геометрії коліс також може спричинити тяжкі наслідки. Найімовірніше в авто почне сильніше експлуатуватися підвіска і збільшиться зношування гуми.

Коли проводити перевірку розвалу-сходження

Комп’ютерний розвал-сходження необхідно проводити раз на 30 000 км. власникам іномарок, і раз на 15 000 км. власникам вітчизняного автопрому. Ця рекомендація діє, якщо ви не потрапляли в транспортні пригоди. Існують випадки, коли необхідно обов’язково провести перевірку незалежно від пройденого кілометражу:

 1. Потрапили в ДТП, в’їхали у вибоїну на дорозі або залетіли на тротуар, внаслідок чого було пошкоджено колісний диск.
 2. Проводили заміну деталей ходової в автомобілі.
 3. Після зміни дорожнього просвіту, встановлення нових пружин та інших деталей кермової рейки.

Якісно проведене сходження розвалу стане гарантом стійкості автомобіля на дорозі, легкості в його керуванні та рівномірного зношення шин. Також ви перестанете турбуватися про те, що ваш автомобіль заносить на поворотах. Завдяки комп’ютерному регулюванню ваша машина заощаджуватиме паливо, а елементи підвіски продовжать термін своєї експлуатації.

Записатися на Розвал-Сходження

Розвал сходження ціна 200 грн автосервіс КураторРозвал-сходження в Києві на Лівому березі

СТО «Куратор.ЮА» розташований на Лівому березі (Позняки, Харківська, Бориспільська). Для того, щоб зробити розвал-сходження, вам не потрібно довго чекати. Записатися на розвал можна за допомогою форми на сайті, а також ви можете проконсультуватися з нами по телефону. Ми відповімо на всі ваші питання, у тому числі, скільки коштує розвал-сходження саме на вашу машину. Номери зв’язку: (095)-080-22-02, (067)-492-15-60.

Ми використовуємо 3D стенд нового покоління, який вимірює дані за допомогою інфрачервоного випромінювання та дає найточніші результати аналізу. Досвідчені майстри знають відмінності у всіх системах підвіски і працюють з усіма марками авто, незалежно від того, який у вас привід: передній, задній або повний.

Чому ми

 • Найкращі майстри
 • Досвід роботи понад 10 років
 • Новітнє обладнання
 • Швидка консультація та запис
 • Робота з усіма марками авто

Iгор Туркевич 17/11/2020

Приезжал на диагностику развал схождение по акции. Очень понравилось СТО: 1) все чистенько и уютно 2) вежливый и внимательный менеджер рассказал, что сделали и подсказал, ...
Источник отзыва: google.com

У вас є питання?


Наші фахівці допоможуть Вам, нададуть безкоштовну консультацію або запишуть на відвідування Нашого автосервісу.


(097) 600 77 11

(050) 600 77 11

info@kurator.in.ua