Вартість обслуговування радіатора системи опалення авто

Чистка радіатора автомобілявід 300 грн
Антибактеріальна чистка автокондиціонера999 грн
Миття системи 1 контур (промивання при капітальному ремонті)3000 грн

Чистка радіатора опалення системи кондиціонування авто на сервісі Куратор.ЮАДеякі власники автомобілів не розуміють, навіщо проводити чистку радіатора і яка його основна функція. Завдання системи охолодження полягає в постійній підтримці оптимальної температури ДВЗ. Якість функціонування двигуна безпосередньо залежить від роботи радіатора, а також його внутрішнього та зовнішнього стану.

Чистка та миття радіатора автомобіля – обов’язкові елементи в списку регулярних профілактичних дій для машин будь-якого типу. Оскільки він найбільше контактує з навколишнім середовищем через своє розташування, до нього часто потрапляють різні комахи, дрібні камені та пил з дороги. З часом бруд починає накопичуватися в радіаторі і якщо його не почистити вчасно, це може спричинити перегрівання двигуна навіть при русі на мінімальній швидкості.

Записатися на Чистку Радіатора Автомобіля

Сервіс Куратор проводить чистку та миття радіатора легкових, вантажних автомобілів, а також спецтехніки. У нас є якісне ліцензійне обладнання, яке дозволяє досвідченим майстрам виконувати роботу в найкоротший термін. На нашому автосервісі ви можете замовити послугу миття зовні та всередині, зі зняттям та без зняття радіатора. Територіально ми перебуваємо у Дарницькому районі Києва. Для запису ви можете залишити заявку на нашому сайті або зателефонувати за номерами, вказаними нижче.
Чистка радіатора автомобіля на СТО Куратор

Чистка радіатора авто: як часто робити?

Точної періодичності промивання радіатора в спеціалізованих сервісах немає. Деякі фахівці стверджують, що чистку необхідно робити кожні 6 місяців, інші рекомендують просто проводити повну заміну через 5 або 7 років з моменту покупки. Найоптимальніший варіант – стежити за станом радіатора завжди, а його промивання проводити в залежності від умов експлуатації машини. Так, якщо ви їздите тільки рівними дорогами та на невеликі відстані – миття радіатора без зняття проводьте вже тоді, коли з’явилося видиме забруднення. При постійній їзді трасою цю процедуру необхідно проводити частіше, умовно – 2 рази на рік.

Варто зазначити, що промивання системи охолодження двигуна відносять до складних типів робіт, тому робити її самостійно не рекомендується. Якщо ви помітили, що рівень охолоджуючої рідини у вашій машині почав різко зменшуватися, а двигун перестав прогріватися до необхідної температури або зовсім закипів – терміново зверніться до автосервісу для діагностики або ремонту механізму.

Записатися на Чистку Радіатора Системи Опалення Авто

Промивання радіатора автомобіля: етапи

Мойка радиатора авто в Куратор.юа: этапыМиття радіатора авто без зняття проводиться на СТО досить легко. Протягом години фахівці проводять такі роботи:

  1. Перевірка рівня забрудненості та промивання. Спочатку радіатор повністю очищають від антифризу. Далі в нього кілька разів заливають і зливають дистильовану воду та перевіряють, скільки бруду накопичилося за час користування.
  2. Контрольна чистка. Процедуру проводять за допомогою звичайної води. Після того, як фахівці промили систему охолодження, її необхідно очистити водою, щоб у радіаторі через деякий час не виникла корозія.

Якщо ж в машині необхідно очистити радіатор печі, то проводять досить складну і трудомістку процедуру – миття радіатора зі зняттям. Найчастіше автомобіль потребує її в тому випадку, коли промивання радіатора печі не проводилося дуже довгий час. Миття проводять у кілька етапів:

  1. Зняття передньої панелі автомобіля. Щоб зняти радіатор, фахівцям необхідно від’єднати деякі деталі передньої панелі. Ця процедура є досить складною. Вона потребує спеціальних знань та набору інструментів, які дозволяють зняти панель без пошкоджень автомобіля.
  2. Від’єднання патрубків та блоку опалення. Цілком зняти радіатор фахівці можуть тільки після того, як вони звільнять його від усіх елементів, що з’єднують його з деталями машини.
  3. Промивання радіатора пічки. Після від’єднання проводиться повне промивання радіатора з обох сторін для того, щоб позбутися всіх частинок бруду і пилу.
  4. Налаштування всіх елементів. Якщо неправильно зняти або встановити торпеду після повного промивання системи, що охолоджує, в салоні автомобіля можуть з’явитися сторонні звуки і деренчання. Зокрема, саме через це, миття радіатора зі зняттям краще проводити на СТО.

Мийка радіатора на Куратор.ЮА

Чистку та миття радіатора ви можете замовити на автосервісі Куратор.Юа. Ми гарантуємо виконання роботи у вказані терміни. Наші майстри з досвідом роботи більше 10-ти років зроблять швидке та якісне промивання радіатора вашого автомобіля, поки ви сидітимете у нашій комфортній кімнаті відпочинку.

Телефонуйте за вказаними номерами або залишайте заявку в нас на сайті. Менеджер швидко передзвонить вам та проконсультує з усіх питань. У нас тільки високоякісне обладнання та найкращі майстри.

📞 063 600 77 11
📞 097 600 77 11
📞 050 600 77 11


У вас є питання?


Наші фахівці допоможуть Вам, нададуть безкоштовну консультацію або запишуть на відвідування Нашого автосервісу.


(067) 492 15 60

(095) 080 22 02

info@kurator.in.ua