Вартість ремонту автокондиціонера

Вартість ремонту або заміна кондиціонера в машині на автосервісі «Куратор.ЮА» (Київ, Лівий берег, вул. Автопаркова 7а) залежить від складності та виду робіт, що виконуються.

Перевірка системи кондиціювання на герметичність азотом150 грн
Ремонт компресора кондиціонеравід 450 грн
Ремонт трубки кондиціонера (магістралей системи А/С)від 200 грн
Зварювання трубок аргоном (пайка алюмінієвих трубок)від 200 грн
Заміна сальника компресоравід 650 грн
Заміна підшипника шківа компресоравід 650 грн
Ремонт муфти кондиціонера (електромагнітна муфта компресора кондиціонера)від 450 грн
Заміна ущільнювальних кілець (гумок)від 150 грн
Усунення витоку фреону у системівід 150 грн
Заміна фільтра осушувачавід 300 грн

Замовити ремонт Автокондиціонера

Ремонт автокондиціонера на Куратор.ЮА

Клімат-контроль в автомобілі потрібен не тільки для охолодження повітря, а й для очищення салону від запахів, вологи. Несправна робота системи негативно впливає на експлуатацію авто. Це стосується можливості перегріву двигуна, збільшення витрат палива, накопичення конденсату.

Ознаки, які вказують на те, що потрібний ремонт кондиціонера:

 • наявність маслянистих плям на поверхні компресора;
 • підвищена шумність;
 • слабка ефективність роботи;
 • часті випадки вимикання компресора;
 • обмерзання шлангів та трубок випарника, фільтра;
 • перегрів двигуна, моторного відсіку;
 • накопичення у салоні води;
 • неприємний запах.

У разі виявлення хоча б однієї з перелічених ознак потрібно провести діагностику автомобільного кондиціонера.

Ремонт кондиціонера авто: перевірка витоку фреону

Ремонт автокондиціонера починається з перевірки витоку фреону. Необхідно оглянути всі трубки та прокладки системи на предмет дефектів, виміряти тиск у системі. Якщо його немає, підключається азот та діагностується реакція механізму, залежно від рівня тиску:

 • • 6 атмосфер – якщо ввімкнулося, значить система справна для попереднього запуску;
 • • 18 атмосфер — якщо витоку немає, треба з’ясувати, куди подівся фреон;
 • • 20 атмосфер — якщо все гаразд, здійснюється обслуговування системи, яке передбачає відбір всього, що є, вакуумування, додавання нової оливи та фарбуючої рідини, заливку фреону.

Через 2-3 дні ми запрошуємо клієнта на безкоштовний контрольний огляд кондиціонера в авто. Якщо витік залишився, проводяться роботи з усунення дефекту. За повторне заправлення фреоном клієнт не платить.

Ремонт кондиціонера TeslaРемонт компресора автокондиціонера: з чого почати

Ремонт компресора кондиціонера починають із перевірки роботи запобіжників, надійності кріплення болтів. У разі поломки приводного ременя, дротів чи запобіжника потрібна заміна компресора.

Якщо механізм видає сильний шум, монотонне гудіння, ймовірно, причиною є дефекти підшипника приводного шківа. Відновлення компресора здійснюється шляхом заміни деталі. Перед встановленням підшипник слід обробити спеціальною сумішшю.

Ремонт компресора автокондиціонера: муфта

Ремонт муфти кондиціонера залежить від причини несправності:

 • витік холодоагенту – визначення та ліквідація причин, заливання фреону;
 • дефект у роботі електромагніту, відсутність магнітного поля – заміна запобіжника або електромагніту в цілому;
 • механічні похибки (корозія, нестача оливи) – розбирання муфти, очищення її елементів від іржі, змащення окремих вузлів;
 • зносився підшипник – заміна деталі.

Залежно від складності поломки, муфта може бути замінена повністю, або ж ремонтуються/змінюються її елементи.

Ремонт трубок та шлангів

Ремонт трубок кондиціонера в Куратор.ЮАРемонт трубок кондиціонера виконується в залежності від виду поломки та марки автомобіля. Невеликі тріщини в алюмінієвих трубках розміром 2-3 мм можна обробити спеціальними сумішами. Вони наносяться на дефекти, що утворилися в кілька шарів.

Якщо отвори більше 3 мм, виконується аргонно-дугове зварювання. Після зварювальних робіт відрізається необхідний шматок нового шлангу, за допомогою спеціальних стаканчиків та гідравлічного пристрою «Крімпле» робиться обжимання трубок. Якщо тріщини дуже великого розміру, краще зробити заміну трубки.

Ремонт заднього контуру системи кондиціювання

Ремонт заднього контуру здійснюється шляхом заміни старих трубок на нові. Можна також видалити алюмінієві труби, а замість них поставити гумові шланги.

При покупці нових шлангів краще вибирати армовані, маслостійкі моделі, які здатні витримувати великий тиск. Плюс шлангів у тому, що вони не піддаються корозії.

Замовити Ремонт Автокондиціонера

Ремонт радіатора

Якщо пошкодження невеликі, можна зробити внутрішній або зовнішній ремонт радіатора. Перший варіант полягає у обробці механізму герметиком. Другий здійснюється за допомогою холодного зварювання або використанням епоксидного клею. Пошкоджені місця зачищають та обробляють. Великі дірки попередньо закриваються пластиною з жерсті.

У складних випадках виконується аргонне зварювання. Якщо ж радіатор заіржавів, ремонт кондиціонера в машині неможлива без його заміни.

Заміна фільтра осушувача

Майже завжди при ремонті кондиціонера в машині доводиться змінювати фільтр осушувача. Крім того, автовиробники рекомендують замінювати цю деталь щороку на початку весни.

Ремонт осушувача не є ефективним, механізм прослужить недовго. При покупці нового фільтра обов’язково слід звернути увагу на наявність запобіжника. Фахівці рекомендують купувати фільтр, у якому рівень холодоагенту можна заміряти візуально.

Заправка та ремонт автокондиціонера на Куратор.юаРемонт автокондиціонера: підведення підсумків

Процес ремонту автомобільного кондиціонера починається з ретельного промивання усієї системи зсередини. Обов’язково змінюється фільтр-осушувач. Промивання системи не просте завдання. Здійснюється перебирання компресора та інших елементів. Кожен механізм промивається вручну спеціальною хімією.

Якщо несправність компресора полягає в дефектах підшипника, його можна відновити шляхом заміни підшипника насоса. Коли ж поломка компресора полягає у інших деталях чи сильному забрудненні, його доцільно замінити. Після промивання вакуумують систему. Останній етап – заправка автокондиціонера фреоном та свіжою оливою.

Чому не можна ігнорувати ремонт?

Ігнорування ремонту клімат-контролю може призвести не тільки до дискомфорту, але і до появи в салоні неприємних запахів, накопичення зайвої вологи, збільшення витрати палива, перегріву двигуна. Тому функціонування автокондиціонера слід відновлювати вчасно. Таку роботу найкраще доручити фахівцям.


У вас є питання?


Наші фахівці допоможуть Вам, нададуть безкоштовну консультацію або запишуть на відвідування Нашого автосервісу.


(067) 492 15 60

(095) 080 22 02

info@kurator.in.ua