Заправка автокондиціонера авто, цена:

Вартість заправки автокондиціонера на автосервісі «Куратор.ЮА» (Київ, Лівий берег, вул. Автопаркова 7а) безпосередньо залежить від марки автомобіля та року його випуску. Ціна на повну заправку кондиціонера авто встановлюється після огляду машини та діагностики системи. Ознайомитись із прайсом можна нижче.

Заправка автокондиціонера (фреон R1234)300 грн + 7грн/грам фреону
Заправка кондиціонера авто (фреон R134A) до 1 кг790 грн

Записатися на Заправку Кондиціонера Авто

Заправка автокондиціонера в Києві. Куди звернутися і як часто потрібна

Заправка автокондиціонера в Куратор.ЮАКомфортну їзду в автомобілі не можна уявити без використання кондиціонера. Якщо він вимкненй, влітку в машині неможливо перебувати і кілька хвилин. Але, як і будь-яка інша складова автомобіля, автокондиціонер вимагає уважного ставлення до себе. Його необхідно регулярно обслуговувати згідно з регламентом, а за необхідності – ремонтувати. При чому робити це потрібно правильно і лише у спеціалізованих майстернях.

Якщо автомобіль новий, куплений в автосалоні, обслуговувати кондиціонер необхідно з періодичністю два роки. Якщо ТЗ старше (від 7 і більше років), перезаправка автокондиціонера потрібна щорічно. Але це стосується лише справних кондиціонерів. Нерідко автовласники стикаються з проблемами, за яких відбувається витік фреону. У таких випадках перед черговим заправленням не обійтися без ремонту системи автокондиціювання. Про причини витоку ми поговоримо нижче.

Заправка кондиціонера авто: як проводиться

Заправка автокондиціонера в автосервісі КураторПри зверненні автовласника до нашого автосервісу з проханням заправити кондиціонер у машині, перш за все ми цікавимося, чи є у нього якісь скарги на роботу системи, і обов’язково проводимо діагностику. Тільки після цього приступаємо безпосередньо до заправки автокондиціонера, що проводиться з використанням спеціального обладнання
Насамперед із кондиціонера має бути відкачано весь вміст: фреон, олива. Холодоагент обов’язково зважується і підлягає очищенню.

Після цього відбувається вакуумування – створення негативного тиску у системі. Це необхідно для того, щоб створити умови для закипання вологи та видалення її із системи. До речі, саме розгерметизація є однією з основних причин виходу фреону з автокондиціонера. Розгерметизація може статися як з банальних причин (вібраційні навантаження, які зазнає система під час руху авто), так і більш серйозних, наприклад, через появу мікротріщин в елементах магістралі системи кондиціювання.

Найчастіше до витоків можуть призводити такі проблеми:

  •       псування гумових деталей;
  •       поява корозії в елементах системи кондиціювання (у радіаторі та трубках);
  •       зношення ущільнювачів.

Щоб точно переконатися у справності кондиціонера, перед заправкою фреоном обов’язково проводяться діагностичні заходи. Саме тому заправляти його рекомендується лише у спеціалізованих сервісах кондиціонерів.

Якщо діагностика показала, що із системою все гаразд, можна приступати до заправки автомобільного кондиціонера. Спочатку вприскується олива, після чого вводиться необхідна кількість фреону. В обов’язковому порядку перевіряємо можливі місця протікання – вони провлять себе при контрольному огляді за допомогою ультрафіолету.

Після закінчення роботи перевіряються показники тиску та температурних режимів системи автокондиціювання.

Записатися на Заправку Кондиціонера Авто

Сервіс автокондиціонерів: як продовжити термін експлуатації системи

Обслуговує та заправляє автокондиціонери. Для будь-якого авто. Куратор.ЮАЯк було відзначено на початку, заправляти кондиціонер необхідно регулярно. Найкращий час для цього – весняний період. Не менше значення має і своєчасне обслуговування системи, яке допоможе вчасно виявити та оперативно усунути несправності.

Щоб продовжити термін експлуатації кондиціонера, необхідно дотримуватись певних правил його використання. Вмикати кондиціонер можна не лише в літній період, коли на вулиці стоїть справді спекотна погода, а й узимку.

Тривалий простій системи може призвести до появи деяких проблем, тому в зимовий період включати кондиціонер потрібно хоча б з профілактичною метою. Справа в тому, що в магістралях циркулює не тільки холодоагент, а й спецолива, яка змащує компресор, патрубки та не дає останнім пересихати. Якщо ж занадто довго кондиціонер залишатиметься вимкненим, масляна плівка просто стече та осяде. Тому візьміть за правило вмикати кондиціонер щомісяця, чверті години для цього буде цілком достатньо.

Де можна заправити кондиціонер автомобіля?

Заправка кондиціонерів спецтехніки

Заміну фреону необхідно проводити лише у спеціалістів. Якщо хочете, щоб послуга була надана дійсно якісно, а роботи пройшли швидко та за всіма правилами, звертайтесь до нашого автосервісу, який розташований за адресою м. Київ, вул. Автопаркова, 7а. Також ви можете зв’язатися з нами за телефонами (067) 492 15 60 или (095) 080 22 02.

На сайті є зручна онлайн-форма, за допомогою якої ви можете записатися на діагностику або необхідну процедуру. Так ви уникнете необхідності чекати своєї черги і потрапите на СТО у зручний для вас час.

Нерідко у клієнтів виникає питання: скільки коштує заправити кондиціонер у автомобілі. На нашому автосервісі встановлено фіксовану ціну заправки фреоном на всі автомобілі із ємностями для заправки до 1 кг.

Наші фахівці проводять повне обслуговування та ремонт автокондиціонерів, клімат-контролю будь-якої марки автомобіля. Серед основних переваг нашого автосервісу:

  •       багаторічний досвід роботи;
  •       наявність найсучаснішого та високоточного обладнання нового покоління;
  •       оперативне виконання;
  •       гарантія якості на виконувані роботи;
  •       прийнятна вартість;
  •       зручні способи оплати.

Не варто намагатися самостійно замінити фреон у кондиціонері свого транспортного засобу, адже не кожен автовласник знає, як заправити кондиціонер у машині правильно. Неточність дій чи незнання процесу можуть призвести до незворотних наслідків. Набагато вигідніше та безпечніше звернутися до фахівців. Ми швидко виконаємо діагностику системи вашого авто, та заправимо кондиціонер з дотриманням усіх правил, норм та технічних вимог. Але ви можете спробувати зробити це самостійно, попередньо зателефонувавши до нашого сервісу для консультації. Наші фахівці розкажуть вам, як правильно заправити кондиціонер автомобіля самостійно.


У вас є питання?


Наші фахівці допоможуть Вам, нададуть безкоштовну консультацію або запишуть на відвідування Нашого автосервісу.


(067) 492 15 60

(095) 080 22 02

info@kurator.in.ua