Вартість послуг автоелектрика

Сервіс Куратор.ЮА надає послуги автоелектрика в Києві на Лівому березі, вартість роботи майстра залежить від характеру проблеми з якою звернувся клієнт, а також витрат, необхідних для її усунення.

Робота електрика550 грн/година
Комп'ютерна діагностика автомобіля350 грн
Скидання помилоквід 150 грн

Замовити послуги автоелектрика

Послуги автоелектрика на Куратор.юа
(067) 492 15 60, (095) 080 22 02

Послуги автоелектрика дуже потрібні, адже електрообладнання машини складається зі складного ланцюга пристроїв. Якщо коротко, то в ланцюг входять агрегати, що виробляють, передають і споживають електроенергію. При порушенні роботи одного з елементів електросистеми відбувається збій у роботі автомобіля. За найгіршого результату — замикання проводки, автомобіль може повністю згоріти. Своєчасне виявлення та діагностика недоліків електрики автомобіля дозволяють уникнути несправностей в електросистемі.
На несправність джерела живлення (акумулятора чи генератора) вказують такі ознаки:

 • зменшилася яскравість кольору фар і панелі приладів, світло стає тьмяним;
 • пуск мотора утруднений, авто заводиться з декількох спроб;
 • світиться контрольна лампа низького заряду акумулятора на панелі приладів;
 • з’являється неприємний запах горілої проводки кабелів або обмотки генератора під капотом автомобіля.

За таких несправностей потрібен ремонт електроустаткування авто. Якщо вчасно не усунути поломку, машина просто перестане їхати.

Несправності споживачів електроживлення можна умовно поділити на дві категорії:

 1. Ті, що викликають труднощі у використанні машини. Наприклад, проблеми електрозамка запалювання, або склопідйомників. При несправному замку, машина відкривається не з першого разу, потім може взагалі не відкритися.
 2. Несправності, здатні призвести до ДТП. Вихід з ладу антиблокувальної системи коліс, електросистеми керування мотором, світлових приладів, електропідсилювача керма.

Помітивши несправності споживачів електроживлення авто краще звернутися до автоелектрика для усунення поломок та забезпечення ремонту проводки.

Послуги автомобільного електрика потрібні в таких ситуаціях:Автоелектрик в автосервісі Куратор

 • при купівлі вживаного автомобіля діагностика електросистем дозволить виявити приховані несправності, визначити реальну ціну машини;
 • раз на півроку, для своєчасної заміни зношених елементів;
 • якщо помічаєте несправності у роботі електросистем автомобіля;
 • при встановленні на машину додаткового електроустаткування.

Автоелектрика виходить з ладу з таких причин:

 1. Вік автомобіля. Будь-яке електрообладнання, навіть найякісніше, вимагає догляду та своєчасної діагностики. Наприклад, на генераторі потрібно змінювати щітки, а проводку перевіряти щодо окислення контактів, тощо.
 2. Експлуатаційний період електроагрегатів. Дешеві запчастини швидше виходять із ладу.
 3. 3. Довготривала робота автомобіля в екстремальних умовах. Підвищена вологість, запилення навколишнього середовища, висока температура, велика навантаженість транспортного засобу.

Усі ці фактори сприяють порушенню роботи електроустаткування машини, призводять до необхідності ремонту електрики автомобілів. Самостійне усунення серйозних електрополомок може призвести до повного виходу машини з ладу.

Послуги автоелектрика на Куратор.ЮА

Послуги автоелектрика на лівому березі надає СТО Куратор.ЮА. До обов’язків автоелектрика нашого сервісного центру входить:

 1. Грамотна консультація клієнта, врахування всіх його побажань.
 2. Діагностика проводки та електрообладнання автомобіля на предмет неполадок.
 3. Складання переліку несправностей, із зазначенням робіт, які вимагають негайного усунення та описом поломок, які можуть трохи зачекати.
 4. Проведення робіт з ремонту, відновлення або заміни зламаного електроагрегату.

Наш автосервіс виконує повний спектр послуг із ремонту автомобілів. При необхідності заміни будь-якого елемента, у нас є необхідні комплектуючі та професійне обладнання.

Замовити послуги автоелектрика

Автомобільний електрик компанії Куратор.ЮА виконує наступні види робіт:

 1. Проведення електродіагностики систем блоків керування. Ми діагностуємо автомобілі всіх марок. За допомогою спеціального сканера автоелектрик отримує дані всіх електроблоків та елементів, проводить розшифровку отриманої інформації, виявляє у якому вузлі поломка.
 2. Ремонт та налагодження систем блоків керування авто.
 3. Зняття, монтаж, діагностика, ремонт або відновлення автогенератора (стартера, турбін). Хороший автоелектрик здійснює не тільки заміну зламаних елементів, але й виконує відновлення зношених агрегатів, налагоджує їхню роботу.
 4. Ремонт електропроводки, повна чи часткова заміна проводки, очищення контактів від продуктів окислення.
 5. Перевірка герметичності фар за допомогою димогенератора.
 6. Зміна характеристик автодвигуна за допомогою чіп-тюнінгу. Виконання корекції внутрішніх програм управління.
 7. Установка парктроніка, підключення та налагодження його роботи.
 8. Відновлення заряду акумулятора. Зняття, встановлення АКБ, огляд наявності видимих механічних пошкоджень, перевірка заряду спеціальним обладнанням.
 9. Виконання заміни електродатчиків. Виявлення який з датчиків не спрацьовує, перевірка його контактів.
 10. Заміна дротів високої напруги та свічок запалювання.
 11. Монтаж додаткового електрообладнання. Установка автомагнітоли, налагодження її звучання. Встановлення та налагодження системи кондиціювання, кліматконтролю, склопідйомників, датчиків паркування, камери заднього виду тощо.

Потрібен автоелектрик для вантажного транспорту? Бажаєте виконати встановлення та ремонт автосигналізації у Києві на Лівому березі? Зверніться до автосервісу Куратор.ЮА! Наш автомобільний електрик проводить діагностику всіх моделей легкових, а також вантажних автомобілів. Виявляє та усуває несправності, проводить налагодження та ремонт електросистем, монтує додаткове обладнання, якісно та у короткий термін


У вас є питання?


Наші фахівці допоможуть Вам, нададуть безкоштовну консультацію або запишуть на відвідування Нашого автосервісу.


(067) 492 15 60

(095) 080 22 02

info@kurator.in.ua