Скільки коштує комп’ютерна діагностика автомобіля?

Ми не цікавимося скільки коштує діагностика автомобіля на інших автосервісах, так як не розглядаємо цю послугу, як засіб доходу. Наша мета при проведенні електродіагностики – зменшити ваші витрати на ремонт автообіля. Адже усунення несправностей на початковому етапі не дозволить зношеним вузлам авто руйнувати деталі, що нормально працюють.

Комп'ютерна діагностика автомобіля350 грн
Скидання помилоквід 150 грн

Скільки часу робиться комп’ютерна діагностика авто?

Комплексна діагностика електросистем автомобіля займає від 30 хвилин до 2 годин. Перевірка кожного вузла автомобіля займає близько 15 хвилин.

 Комп'ютерна діагностика автомобіля на Куратор.ЮА

Комп’ютерна діагностика автомобіля — це діагностування різних систем машини за допомогою спеціального обладнання, що дозволяє виявляти всі несправності, що видаються електронними системами керування авто. Для отримання та розшифрування кодів необхідно використовувати спеціальні програми та якісне спецобладнання. Проходити таку процедуру слід лише у спеціалізованих автосервісах, які професійно займаються електродіагностикою автомобілів. Непрофесійний підхід до комп’ютерної діагностики не тільки не дасть визначити поломку, а й може завдати шкоди вашому автомобілю.

Замовити Комп’ютерну діагностику авто.

Комп’ютерну діагностику авто рекомендовано проводити у таких ситуаціях:

 1. Профілактично, під час проведення ТО автомобіля.
 2. Якщо на панелі приладів загорілась «помилка».
 3. Перед далекою поїздкою, щоб переконатися в справності автомобіля і уникнути поломок на заміській трасі.
 4. І насамперед, при купівлі вживаної машини. Так можна виявити несправності та визначити реальну ціну авто.

Електронна діагностика по праву вважається найсучаснішим методом діагностики стану електронних та електричних систем транспортного засобу. Якісну комп’ютерну діагностику в Києві на Лівому березі виконує автосервіс «Куратор.ЮА». Наші фахівці визначають та усувають усі приховані несправності автомобіля, щоб водій відчував себе впевнено та комфортно.

Діагностика автомобіля на КУРАТОР.ЮА

На автосервісі «Куратор.ЮА» виконується повна комп’ютерна діагностика автомобіля. Перед проведенням комп’ютерної діагностики наш майстер спілкуться з клієнтом, дізнається, які несправності у роботі автомобіля помітив водій, враховує його побажання, заповнює бланк замовлення. Потім фахівець підключає сканер для зчитування та розшифровки помилок та несправностей, якщо такі є.

Майстер за допомогою обладнання для комп’ютерної діагностики автомобілів зчитує помилки, що видаються блоками керування авто, розшифровує їх, вказує у замовленні помилки, за яких умов вони були зафіксовані і пропонує способи їх усунення. Наприклад, якщо клієнт помітив несправності в роботі АКПП, то при комп’ютерній діагностиці майстер перевірить показання датчиків температур, роботи соленоїдів, селектор АКПП та напише виявлені несправності та рекоендації щодо їх усунення.

Сучасне обладнання для комп’ютерної діагностики автомобілів дозволяє майстру вирішити такі завдання:

 • вивчення та контроль поточних параметрів усіх електросистем.
 • читання та скидання кодів помилок;
 • діагностика стану електронних вузлів;
 • кодування БУ;
 • налагодження пневмопідвіски;
 • всі наступні етапи, що дозволяють отримати достовірну інформацію щодо блоків автомобіля.

Після закінчення діагностики клієнт отримує бланк із зазначенням виявлених помилок та пропозицій щодо їх усунення. На СТО «Куратор.ЮА» не тільки проводиться комп’ютерна діагностика автомобілів, а також якісно виконується ремонт та відновлення різних вузлів авто за короткий термін.

Замовити Комп’ютерну Діагностику Авто

Обладнання для комп’ютерної діагностики автомобілів

Комп’ютерна діагностика авто в Києві на автосервісі «Куратор.ЮА» виконується з використанням професійного обладнання – це мультибрендові сканери німецької фірми Bosch, а також прилади для окремих моделей авто. Нами використовується офіційне програмне забезпечення, що дозволяє виконати діагностику 99% автомобілів та виявити поломки в найкоротший термін (менше півгодини). Клієнту не потрібно хвилюватися, чи є роз’єми для його авто, купувати додаткові дроти, адже все необхідне обладнання для підключення сканера до будь-якої моделі авто та проведення діагностики є у нас.

Підключений сканер зчитує навіть найменші зміни у параметрах роботи блоків управління систем:

 • коробки передач;
 • двигуна;
 • бортового комп’ютера;
 • регулювання подачі паливної суміші;
 • антиблокувальної системи гальма (ABS);
 • протибуксувальної системи (TCS);
 • електросистеми курсової стійкості (ESP);
 • системи безпеки;
 • управління гальмівним моментом (MSR) тощо.

Розшифрувати отримані за допомогою приладу коди може лише фахівець. Наші майстри мають високий рівень кваліфікації, пройшли спеціальне навчання, можуть правильно та якісно виконати електронну діагностику авто.

Замовити Комп’ютерну Діагностику Авто

  Комп’ютерна діагностика авто на КУРАТОР.ЮА

Комп’ютерну діагностику в Києві якісно виконує автосервіс КУРАТОР.ЮА. Особливості та переваги компанії:

 1.     Кваліфіковані майстри з досвідом роботи більше 10 років точно визначають поломку.
 2.     Під кожну модель авто є спеціальне обладнання із офіційним програмним забезпеченням для повної діагностики.
 3.     Електродіагностика виконується швидко, займає менше півгодини.
 4.     Комплексний підхід до кожного клієнта. На автосервісі майстер не тільки виявляє несправності за допомогою сканера, але і в короткі терміни, запропонує всі варіанти усунення поломки будь-якого авто .
 5.     Наявність запчастин. Будь-які деталі замовляються та доставляються на автосервіс у короткий термін.
 6.     Вартість діагностики авто, а також послуг, що надаються автосервісом, фіксована.
 7.     Гарантія на виконані роботи. Після закінчення ремонту майстер надає рекомендації щодо експлуатації відремонтованого вузла. Автосервіс надає гарантію на будь-який вид виконаних послуг.

На нашому автосервісі ви можете отримати безкоштовну грамотну консультацію щодо ремонту, обслуговування або відновлення будь-якого вузла автомобіля. Наші майстри ремонтують різні види техніки за короткий термін і з гарантією.


У вас є питання?


Наші фахівці допоможуть Вам, нададуть безкоштовну консультацію або запишуть на відвідування Нашого автосервісу.


(067) 492 15 60

(095) 080 22 02

info@kurator.in.ua