Діагностика обігрівача на автомобілі350 грн
Діагностика обігрівача на стенді (знятого агрегату)350 грн
Ремонт обігрівача (знятого агрегату)від 500 грн

Автономні обігрівачі є невеликими пристроями, що підтримують оптимальний температурний режим салону легкових авто, спецтехніки, вантажівок, пасажирського транспорту. Їх також використовують для підігріву кузовного відсіку та передпускового прогріву автодвигуна.

Записатися на Ремонт/Покупку/Діагностику Автономних Обігрівачів

Автосервіс Куратор Ю.А. надає повний спектр послуг зі встановлення, обслуговування, ремонту автономних обігрівачів Webasto та Eberspacher у Києві. Наш сервісний центр надає такі послуги:

 • діагностика;
 • перевірка та скидання помилок блоку управління автономного обігрівача;
 • перевірка, ремонт системи подачі палива автономки;
 • монтаж (демонтаж) прогрівачів на всі види транспорту будь-яких марок (вантажні, легкові авто, спецтехніка);
 • ремонт (відновлення), обслуговування опалювальних приладів для будь-яких видів транспорту;
 • дообладнання штатних автоопалювачів.

На СТО Куратор.ЮА ви можете купити обігрівачі Webasto та Eberspacher за вигідною ціною.

(095) 080 22 02 (067) 492 15 60.

Діагностика та ремонт Webasto в Києві

Webasto на СТО Куратор.ЮА

Автономний обігрівач Webasto – це невеликі агрегати німецького виробника, призначені для підтримки оптимального температурного режиму в салоні, вантажному відсіку авто, використовуються також для передпрогрівання автодвигуна при вимкненому ДВЗ.

Обігрівач Webasto: ремонт, діагностика, купити на Куратор.ЮАНа необхідність ремонту обігрівачів Webasto вказують наступні несправності:

 • виник специфічний запах палива в прогрітому повітрі;
 • автономка не працює на повну силу;
 • автообігрівач не відключається;
 • при роботі обігрівач димить;
 • опалювальний агрегат не вмикається;
 • під час роботи автономки чути нехарактерні звуки.

Встановлення та ремонт автономних обігрівачів Webasto виконує сервісний центр Куратор Ю.А.Наші майстри проводять такі види роботи:

 1. Діагностика обігрівача спеціальним приладом для виявлення та усунення кодів помилок підігрівача. На пристрої є спеціальний блок керування, що фіксує роботу пристрою. За потреби виконується ремонт «мізків» автономки.
 2. Демонтаж обігрівача з автомобіля агрегат повністю розбирається, перевіряються всі його компоненти на наявність зносу. Пошкоджені елементи замінюються чи відновлюються. Для повітряних автономок перевіряється електричний паливний насос, свічки розжарювання, елементи дистанційного керування агрегатом, система захисту від перегріву, повітронагнітач та елементи камери згоряння. У мокрій автономці підлягають перевірці: теплообмінник, циркуляційний і паливний насоси, елементи дистанційної роботи пристрою, система скидання відпрацьованих газів.

Записатися на Ремонт/Покупку/Діагностику Webasto

Продаж та встановлення Webasto

На СТО Куратор Ю.А. можна придбати автономні обігрівачі Webasto. Наші фахівці встановлюють автономки на різні види авто (вантажні, легкові, спецтехніку). На вимогу клієнта ми можемо запрограмувати прилад на певний режим роботи або встановити модуль GSM для управління агрегатом з мобільного телефону.

Діагностика та ремонт Eberspacher у Києві

Eberspacher на СТО Куратор.ЮА

Автономний обігрівач Eberspacher — це агрегат,вбудований в охолоджувальний контур, паливну систему, бортову систему машини для передпрогрівання автодвигуна, кузовного відсіку або салону автомобіля. Пристрій дозволяє підтримувати оптимальний температурний режим, а також запуск двигуна при вимкненому двигуні.

Автономні обігрівачі Eberspacher: купити, ремонт, діагностика на Куратор.ЮАНесправності, що вказують на необхідність ремонту Eberspacher:

 • у прогрітому повітрі яскраво виражений запах паливної суміші;
 • обігрівач працює не на повну силу;
 • автономка не вимикається;
 • присутній дим під час роботи обігрівача;
 • опалювальний агрегат не вмикається;
 • чути нехарактерні звуки під час роботи пристрою.

Сервісний центр Куратор.ЮА надає повний спектр послуг зі встановлення, обслуговування, ремонту автономних обігрівачів Eberspacher у Києві. Наші фахівці виконують такі види робіт:

 1. Діагностика прогрівача спеціальним приладом. Ця процедура дозволяє виявити порушення в роботі пристрою завдяки кодам помилок, що видаються блоком керування підігрівача. За потреби наші майстри виконують перепрошивку блоку керування обігрівача.
 2. Майстер знімає опалювальний агрегат з машини. Автономний обігрівач повністю аналізується, виконується заміна зношених запчастин або їх відновлення. У повітряних обігрівачах ремонтується паливний насос, свічки розжарювання, повітряний нагнітач, камера згоряння та її складові, пристрої дистанційного керування, елементи системи захисту від перегріву. У рідких обігрівачах перевіряються паливний та циркуляційний насоси, тепловий обмінник (пальники, завихрювачі, камера згоряння, форсунки), система скидання відпрацьованих газів.

Продаж та встановлення Eberspacher

Купити автономні обігрівачі Eberspacher можна на автосервісі Куратор.ЮА. Ми виконуємо встановлення опалювачів на всі види авто (вантажні, легкові, спецтехніку). На вимогу клієнта програмуємо прилад або виконуємо встановлення GSM модуля для керування агрегатом з мобільного телефону.

Записатися на Ремонт/Покупку/Діагностику Eberspacher

СТО Куратор Ю.А. надає повний спектр послуг зі встановлення, діагностики, обслуговування та ремонту автономних обігрівачів Webasto та Eberspacher у Києві. Для отримання безкоштовної консультації, замовлення послуг або купівлі обігрівача заповніть форму на сайті або зателефонуйте за номером (095) 080 22 02 (067) 492 15 60.


У вас є питання?


Наші фахівці допоможуть Вам, нададуть безкоштовну консультацію або запишуть на відвідування Нашого автосервісу.


(067) 492 15 60

(095) 080 22 02

info@kurator.in.ua