Перевірка авто перед купівлеюПередпродажна діагностика авто – це комплекс послуг, що надаються автосервісом, під час яких перевіряється технічний стан автомобіля перед його продажем новому власнику. Діагностика автомобіля також дозволяє визначити його минуле та дати прогнози з експлуатації на найближче майбутнє.

Для покупців перевірка машини виступає одним із найкращих способів переконатися в адекватності встановленої ціни, а також способом дізнатися, які проблеми можуть виникнути з авто після його придбання. Цілісний стан автомобіля дуже складно визначити за зовнішніми характеристиками, тому при купівлі вживаного авто багатьох водіїв уводять в оману та продають їм транспортний засіб у поганому стані.

Записатися на Діагностику Авто Перед Купівлею/Продажем

Діагностика авто перед купівлею – головний етап перед придбанням уживаного авто. Автомобільний ринок машин з пробігом в Україні має безліч варіантів для вибору, але не кожен варіант відповідає критерію “ціна-якість”. Саме для того, щоб зрозуміти доцільність покупки певного автомобіля, були створені послуги перевірки авто перед купівлею. Тільки з їх допомогою можна швидко визначити наявність різних вад машини та дати загальну оцінку її стану.

Діагностика авто перед купівлею на Куратор.ЮА

Якщо ви бажаєте придбати автомобіль на вторинному ринку, рекомендуємо вам звернутися до нас за допомогою, адже ми знаємо, як перевірити авто перед купівлею. У нашому автосервісі Куратор.ЮА працюють професіонали з досвідом роботи понад 10 років. Ми цінуємо свою репутацію та надаємо гарантію на всі виконані послуги.

Автоексперти сервісу працюють на ліцензійному ПЗ та обладнанні найвищої якості. Ми надаємо послуги з технічного обслуговування, ремонту та передпродажної перевірки для всіх марок авто (в т.ч. спецтехніки). Якщо у вас виникли труднощі при виборі хорошого автомобіля, ми з радістю запропонуємо вам послугу підбору авто перед купівлею.

Передпродажна перевірка автомобіля: що входить у послугу?

Перевірка авто перед купівлею передбачає проведення цілого комплексу робіт:

 

ЛКППеревірка стану лакового покриття та перевірка товщини фарби дозволяють визначити тип забарвлення: первинний, вторинний, заводський та не заводський.
КузовПеревірка зовнішнього стану кузова на ремонт, огляд якості кріплення навісних елементів (двері, капот, багажник, люк і т.д).
Технічні рідиниПеревірка рівня та стану оливи, гальмівної рідини, антифризу та рідини гідропідсилювача керма.
Ходова частинаПроводимо огляд автомобіля на предмет стану підвіски, днища та вихлопної системи.
Гальмівна системаПеревірка ефективності гальмування машини та ступеня зношування всіх елементів гальмівної системи.
Комп’ютерна діагностикаЧитаємо помилки в ЕБУ, знімаємо показання агрегатів ДВЗ, АКПП, SRS, ABS, ESP.
ПробігПеревіряємо пробіг автомобіля за допомогою показань в ЕБУ та звіряємо отримані дані з даними офіційних дилерів. Також визначаємо фактичний пробіг залежно від ступеня зношення деталей машини.
Тест-драйвПроводимо діагностику мотора та коробки передач у русі.

Записатися на Діагностику Авто Перед Купіалею/Продажем

Перевірка авто перед купівлею у Києві

Етапи робіт передпродажної перевірки автомобіля

Передпродажна перевірка авто на СТО допомагає не лише визначити технічний стан машини, а й визначити, чи відповідає вказана продавцем вартість фактичним показникам за результатами перевірки. Сервіс «Куратор.ЮА» проводить діагностику автомобіля у п’ять етапів:

  1. Перевіряємо технічний стан автомобіля за всіма типами робіт: лакофарбове покриття, стан кузова, ходової частини та гальмівної системи, перевірка технічних рідин, встановлення фактичного пробігу, експертний тест-драйв.
  2. Аналізуємо фактичний стан. Ми зіставляємо заявлені продавцем дані з тими результатами, які ми отримали під час передпродажної перевірки автомобіля.
  3. Складаємо аргументи на користь торгу. При виявленні будь-яких дефектів щодо технічного стану автомобіля, ми пропонуємо аргументовані варіанти на користь відкриття торгу
  4. Проводимо комп’ютерну діагностику автомобіля. Перевіряємо справність електронних систем машини за стандартним комп’ютерним протоколом.
  5. Складаємо експертний висновок. В усній формі обговорюємо підсумки виконаної роботи та власний висновок щодо фактичного стану автомобіля. Також надаємо готовий акт дефектування автомобіля, якщо під час огляду виявлено несправності машини.

Діагностика автомобіля перед купівлею на  Куратор.юа

Де замовити діагностику авто перед купівлею?

Якщо ви хочете замовити перевірку авто перед купівлею, звертайтесь на автосервіс Куратор.юа.  У нас працюють досвідчені фахівці, які швидко, якісно та з душею проведуть передпродажну перевірку будь-якого автомобіля. Час очікування ви можете провести у комфортному місці для відпочинку з філіжанкою кави. Записатися на проведення послуги можна через форму на сайті або за номерами, вказаними нижче.

(095) 080 22 02 (067) 492 15 60


У вас є питання?


Наші фахівці допоможуть Вам, нададуть безкоштовну консультацію або запишуть на відвідування Нашого автосервісу.


(067) 492 15 60

(095) 080 22 02

info@kurator.in.ua