Для уточнення цін на ремонт стартера нам потрібно знати деталі моделі вашого автомобіля.
Щоб дізнатися точну ціну ремонту, зв’яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті.

Діагностика стартера на стенді (знятого агрегату)50 грн
Діагностика стартера, розбирання/збирання (знятого агрегату)100 грн
Попередня діагностика стартера на автобезкоштовно
Ремонт стартера на легкових автомобілях150 грн
Ремонт стартера на вантажних авто та спецтехніці220 грн

Точна вартість розраховується під час огляду чи прийому авто на ремонт. Але ви також можете зателефонувати та уточнити прайс на послуги у спеціаліста СТО. При цьому ми даємо гарантії, що вказані на сайті ціни є правдивими та актуальними. Телефонуйте та консультуйтеся у зручний для вас час.

Записатися на Діагностику та Ремонт Стартера

Ремонт стартера автомобіля на Куратор.ЮА
Стартер автомобіля це спеціальний агрегат, який розкручує вал двигуна до частоти обертів, необхідних для запуску двигуна. Пристрій стартера є складною системою з безліччю елементів. Спрощено він складається з двигуна, редуктора та елементів для з’єднання чи роз’єднання з маховиком автодвигуна. При некоректній роботі стартера авто може просто не завестися.

На необхідність ремонту стартера вказують несправності:

 1. Стартер не включається при повороті ключа, під капотом чути клацання це несправно втягуюче реле. . За відсутності клацань, можливо проблема в проводці або самому замку запалювання.
 2. Якщо при спробі запуску двигуна починає гудіти стартер, то зламаний бендікс.
 3. Двигун запустився, а стартер не відключається, отже, підклинює тягове реле стартератяговое реле стартера.
 4. Пусковий агрегат включається не з першої спроби, можливо зламаний щітковий вузол стартера. Ігнорувати своєчасну заміну щіток стартера не варто, їхнє зношування призводить до пошкодження колектора. Замінити щітки дешевше, ніж придбати новий пристрій.

Термін служби стартера залежить від умов експлуатації. Пристрій нагрівається швидше, ніж охолоджується, тому якщо авто не завелося з другої спроби, не потрібно давати навантаження на стартер. Необхідно виявити причину, через яку мотор не може завестися.

Ремонт стартерів та генераторів на автосервісі Куратор.ЮА

Для автолюбителів на виявлення та усунення причини некоректної роботи стартера може знадобитися багато часу. Швидкий та якісний ремонт стартерів у Києві на Лівому березі (Бориспільська, Харківська, Позняки, Бортничі) проводиться на автосервісі Куратор.ЮА. Наші спеціалісти застосовують метод поетапного підходу до кожного клієнта. Це дає можливість швидко виявити та усунути поломки.

Якщо стартер зовсім не вмикається, то механік пропонує безкоштовну діагностику. Дає навантаження на пристрій, дивиться, як працює агрегат, виявляє несправності, та робить заключення, чи потрібен ремонт. Якщо стартер справний, майстер шукає поломку в електроланцюзі, перевіряє, чи акумулятор заряджений.

Клієнт може доставити машину в неробочому стані на автосервіс або привести знятий стартер. Наш спеціаліст уважно ознайомиться з побажаннями клієнта, вислухає, які несправності спостерігалися у роботі зламаного пристрою. Заповнить бланк замовлення та розпочне діагностику поломки.

Ремонт стартера авто на Куратор.ЮАЯкщо машина приїхала в неробочому стані, то діагностика стартера виконується на автомобілі. Вона дозволяє оцінити рівень поломки. Визначити зламаний стартер, або пошкоджений електроланцюг. Якщо причина у стартері, то майстер його знімає та встановлює агрегат на спеціальний стенд.

Підключення стартера до стенду та проведення діагностики дозволяє випробувати пристрій у режимі холостого ходу, повного гальмування, та перевірити на пробуксування муфту вільного ходу. Після діагностики майстер вказує чи робочий автостартер, описує виявлені дефекти. Пише на замовлення клієнта, які несправності вимагають негайної заміни та що можна змінювати поступово. Ознайомившись із складеним дефектуванням, клієнт може купити новий стартер або замовити відновлення або ремонт стартера.

На автосервісі Куратор.ЮА  виконується ремонт автостартерів та генераторів. При необхідності майстер проводить ремонт якоря, заміну щіток, міняє втулки, кришку стартера і т.д. Усі ціни на послуги фіксовані. За аналогічним принципом на автосервісі проходить ремонт генераторів.
У роботі ми використовуємо запчастини найкращих виробників, таких як:

 

Записатися на Діагностику та Ремонт стартера

Особливості ремонту стартера на автосервісі Куратор.юа

Ремонт стратера автомобиля на Куратор.ЮА

Якісний ремонт стартера у Києві виконують майстри автосервісу Куратор.юа. Переваги та особливості нашого СТО:

 1. Дотримання термінів ремонту. На ремонтні роботи потрібно 2-4 години.
 2. Поетапність послуг, що надаються:
 • бесіда з клієнтом, що дозволяє оцінити дефекти у роботі авто, орієнтовно зрозуміти причину несправності;
 • діагностика пристрою на автомобілі для можливого усунення дрібних поломок, що впливають на роботу автостартера;
 • перевірка агрегату на спеціальному стенді, що дозволяє виявити всі механічні поломки стартера чи генератора;
 • складання замовлення з описом несправностей, вказуються поломки, які вимагають негайної заміни, і з якими можна почекати;
 • виконання ремонту.
 1. Кваліфікація спеціалістів. Працюють майстри зі стажем роботи понад 10 років.
 2. Якісне обладнання, використання нових технологій дозволяють перевіряти та ремонтувати стартери всіх моделей авто, спеціальної техніки, виконувати ремонт редукторних стартерів.
 3. Будь-які запчастини стартера або інші замінені деталі на вимогу замовника повертаються.

Гарантія на ремонт, виконаний автосервісом Куратор.юа сскладає півроку, за умови дотримання рекомендацій майстра після проведення ремонтних робіт.

Записатись на Ремонт

Діагностика та ремонт стартера: ціни

На автосервісі Куратор.юа ціни на ремонт стартера в Києві фіксовані, ви можете з ними ознайомитись у таблиці.


У вас є питання?


Наші фахівці допоможуть Вам, нададуть безкоштовну консультацію або запишуть на відвідування Нашого автосервісу.


(067) 492 15 60

(095) 080 22 02

info@kurator.in.ua