Регулювання світла фар на СТО Куратор.ЮАКожен водій транспортного засобу знає, як освітлення фар впливає на комфортний проїзд у темний час доби та негоду. Для того, щоб виправити проблему поганої зони видимості та убезпечити зустрічних водіїв, проводять регулювання фар автомобіля. Неправильне налаштування може спричинити серйозні наслідки, у тому числі лобове зіткнення при ДТП.

Традиційно регулювання світла фар можна проводити як самостійно, за допомогою інструкції в інтернеті, так і на станціях технічного обслуговування, де є необхідне обладнання для перевірки та калібрування світла машин будь-яких марок. При правильному регулюванні фар на станціі техобслуговуваня можна зменшити ризик потрапляння в ДТП, знизити втому очей під час тривалого перебування за кермом, контролювати дорогу за будь-яких погодних умов та у будь-який час доби. Також якісне налаштування світла дозволяє зробити керування автомобілем безпечнішим як для самого водія, так і для всіх учасників дорожнього руху.

Записатися на Регулювання Світла Фар

На автосервісі «Куратор.ЮА» ви можете швидко та якісно налаштувати фари на легкові, вантажні авто, а також спецтехніку. У нас лише ліцензійне обладнання та досвідчені майстри, які виконують поставлені завдання у визначений термін. Ми знаходимося у Києві, на Лівому березі (Дарницький район). Для того, щоб записатись на налаштування світла, ви можете зателефонувати за вказаними номерами або залишити заявку на сайті. Менеджер автосервісу швидко передзвонить вам і відповість на запитання, що цікавлять.

📞 063 600 77 11
📞 097 600 77 11
📞 050 600 77 11

СТО Куратор проводить такі типи робіт:

  • Налаштування ближнього та дальнього світла.
  • Регулювання протитуманних фар (ПТФ).
  • Регулювання лінзованих фар.

Регулювання світла автомобільних фар на Куратор

Коли робити регулювання світла фар

Найчастіше корекцію світла проводять у тому випадку, коли регулювання фар не працює. Причиною цього може бути потрапляння в ДТП, порушення роботи після заміни чи ремонту освітлювальних приладів, заміни підвіски чи регулювання коліс. Також фари можуть припинити нормально світити, коли з’являється необхідність заміни протитуманок.

Стан доріг в Україні бажає кращого. Рівні дороги будь-якої миті можуть перетворитися на великі відрізки з ямами та вибоїнами, уникнути яких вдається далеко не кожному водієві. Після такого складного водіння також рекомендується звернутися на СТО для регулювання фар. Сильний струс не тільки псує шарові, але і призводить до поломки освітлювальних елементів.

Регулювання фар на стенді зазвичай проводять 2 рази на рік: перед початком літнього та зимового сезону. Власникам авто, які постійно їздять бездоріжжям, цю процедуру необхідно проводити частіше. Існує 2 випадки, коли налаштування світла потрібно проводити обов’язково:

  • Фари світять нижче за необхідний рівень, внаслідок чого погіршується якість освітлення дороги.
  • Фари світять надто високо, заважаючи водіям зустрічної смуги бачити дорогу.

Записатися на Регулювання Світла Фар

Регулювання світла фар: етапи

Регулювання фар приладом складається з кількох етапів.

  1. Підготовка. Під час її проведення фахівці доводять тиск шин до норми, а колеса фіксують спеціальними пристроями для запобігання відкату. При професійному регулюванні корпус фар та шурупи очищають спеціальним розчином від бруду, а потім змочують у засобі проти корозії. Також на спеціальному устаткуванні перевіряють наявність дефектів, які можуть призводити до спотворення світлового потоку. Водій транспортного засобу має звільнити багажник від сторонніх речей та подбати про те, щоб паливний бак був заповнений щонайменше на 50%.
  2. Вирівнювання осі. При коригуванні світла фахівцям необхідно вирівняти осьову лінію по відношенню до машини, адже водій не завжди може по вертикалі закотити авто в бокс. Прилад для налаштування має спеціальне дзеркало з лінією. Під час проведення процедури його виставляють вертикально до фар. Також фахівці виставляють прилад для корекції світла по горизонталі, щоб досягти максимально якісного налаштування.
  3. Встановлення кута. Для кожної марки автомобіля виробник передбачив оптимальне значення кута, від якого фахівці відштовхуються при налаштуванні світла. При правильному регулюванні вісь фари і вісь регулювального приладу сходяться в одній точці (накладаються один на одного).

Налаштування фар на Куратор.ЮА

Налаштування фар на Куратор.ЮА

Самостійне налаштування фар може займати багато часу і не завжди гарантує якісний результат при нестачі спеціального досвіду. Якщо ви не впевнені у своїх можливостях, довірте роботу професіоналам, які нададуть вам гарантію за виконані послуги.

Якщо ви хочете провести регулювання фар у Києві спеціальним приладом за ГОСТом, звертайтесь до нас. Ми зробимо цю роботу швидко, а ви зможете зачекати на завершення в кімнаті відпочинку з філіжанкою кави. Ми гарантуємо якісне встановлення світла фар завдяки профільному обладнанню та команді майстрів з багаторічним досвідом роботи. До того ж, наше технічне оснащення та гвинти дозволяють проводити налаштування на марках останніх випусків без необхідності повного аналізу оптики.

Для швидкої консультації зателефонуйте за вказаними номерами або залиште заявку на нашому сайті. З вами зв’яжуться протягом 5 хвилин та розкажуть про всі деталі регулювання фар.

📞 063 600 77 11
📞 097 600 77 11
📞 050 600 77 11


У вас є питання?


Наші фахівці допоможуть Вам, нададуть безкоштовну консультацію або запишуть на відвідування Нашого автосервісу.


(067) 492 15 60

(095) 080 22 02

info@kurator.in.ua