Діагностика обігрівача на автомобілі350 грн
Діагностика обігрівача на стенді (знятого агрегату)350 грн
Ремонт обігрівача (знятого агрегату)від 500 грн

Обслуживание системы отполения и кондиционирования на Куратор.юаРемонт пічки – це комплекс послуг, призначених для налагодження правильної роботи механізму опалювальної системи в автомобілі. З проблемою його поломки зустрічалося багато водіїв, оскільки часті перепади температури, властиві клімату в нашій країні, є однією з причин, через які піч починає виходити з ладу.

Визначити несправність та провести ремонт автопечей у Києві можна на автосервісі Куратор. Наші фахівці можуть визначити поломку навіть за характерним звуком та запропонувати вам комплекс послуг з їх усунення. Звертайтесь до нас за номерами, вказаними нижче, або надсилайте заявку на сайт. Ми проведемо якісну діагностику вашого автомобіля, виявимо причину та відремонтуємо вашу автопічку.

Замовити Ремонт Пічки Автомобіля

Як працює система опалення автомобіля

Принцип роботи системи досить простий. При включенні печі частина антифризу (або тосолу) потрапляє до радіатора печі. Тут рідина потрапляє під вплив спеціального вентилятора, нагрівається і вже потім проходить далі в салон.

Якщо ваша система опалення перестала правильно нагрівати салон, можливо, необхідно провести ремонт вентилятора пічки, оскільки температура для обігріву машини регулюється швидкістю обертання вентилятора. Якщо він просто перестав обертатися – з ладу вийшов електродвигун пічки.

Ознаки несправності системи опалення

  1. Піч занадто голосно шумить.
  2. При запуску кондиціонера виникає неприємний запах.
  3. Автомобіль перестав нормально нагріватися.

Серед найпоширеніших причин поломки автомобільних печей виділяють: зношування щіток, притискної пружини та ламелей колектора електричного двигуна, а також поломка втулок ротора. Будь-яка з перерахованих вище ознак несправності може стати приводом для комплексного ремонту автономного обігрівача.

Замовити Ремонт Системи Опалення Автомобіля
ремонт печі автомобіля

Діагностика системи опалення автомобіля (пічки)

У нашому автосервісі ви можете провести діагностику та ремонт системи опалення будь-якого автомобіля. Також ми надаємо послуги з ремонту та заміни радіатора печі, та ремонту кондиціонерів. В автосервісі Куратор.юа проводять діагностику в кілька етапів:

    • Розборка вентилятора пічки.
    • Зняття жабо.
  • Від’єднання дроту маси.
  • Відстібання скоби та зняття вентилятора.
  • Чищення системи вентиляції та чищення радіатора (за потреби).

При виявленні серйозних несправностей ми робимо ремонт моторчика печі та інших механізмів для обігріву. Також робимо встановлення, заміну та ремонт автономних обігрівачів авто (Webasto, Eberspacher).

Ремонт пічки автомобіля на СТО Куратор.ЮА

Записуйтесь на ремонт пічки та системи опалення до нас. У нас тільки якісне обладнання, сертифіковані деталі та досвідчені майстри. Ми зробимо все швидко та красиво, а також надамо гарантію на виконану роботу. Залишайте заявку на сайті або дзвоніть за вказаними номерами. Наш менеджер передзвонить вам та розповість про всі деталі проведення ремонту системи опалення автомобіля.


У вас є питання?


Наші фахівці допоможуть Вам, нададуть безкоштовну консультацію або запишуть на відвідування Нашого автосервісу.


(067) 492 15 60

(095) 080 22 02

info@kurator.in.ua