Ціна на чистку автокондиціонера

Щоб ви орієнтувалися, скільки коштує антибактеріальна чистка кондиціонера автомобіля, нижче представлені послуги компанії «Куратор.ЮА» (Київ, Лівий берег, вулиця Автопаркова 7а) та їхня орієнтовна вартість.

Антибактеріальна чистка системи кондиціювання999 грн
Чистка радіатораот 300 грн
Миття системи 1 контур (промивання при капітальному ремонті)3000 грн

Записатися на антибактеріальну чистку Автокондиціонера 

Нерідко автоаматори стикаються з неприємними запахами, що виникають при включенні системи кондиціювання автомобіля. Це можуть бути вогкість, затхлість, «аромати», які з’являються під час горіння паперу. Часто така тривожна ситуація може вказувати на розвиток бактерій, неприємної плісняви та грибків у самій торпеді. Тому чистка кондиціонера авто – єдине правильне рішення.

Причини забруднення

Чистка автокондиціонера на Куратор.ЮА

Неприємні запахи з’являються не від поломок кондиціонера, вони – наслідок законів, закладених природою. Цей агрегат являє собою тепловий пристрій, що відбирає тепло у випарника, що охолоджується, і направляє його конденсатору, що нагрівається. Останній розміщений біля радіатора для охолодження двигуна. Випарник знаходиться на консолі для приладів, через нього до салону машини йде повітря. При проходженні повітря через холодний випарник він починає охолоджуватися, що забезпечує прохолоду. Якщо ви чуєте неприємні запахи, знадобиться чистка випарника кондиціонера авто.

У повітрі, що надходить ззовні, міститься волога. Якщо вологість 50%, її маса приблизно 10 г/м³. Охолодження повітря не сприяє утриманню вологи, вона починає краплями конденсуватися на випарнику. До 3 л води може з’явитися лише за годину руху авто. В автокондиціонера є зливна трубка, розташована на днищі машини. З неї відводиться надлишок рідини.

Сирий випарник служить чудовим уловлювачем пилу, частинок сміття, що йдуть разом із повітрям. Вимкнення кондиціонера призводить до підвищення температури випарника, що створює для розмноження шкідливих елементів ідеально тепле середовище з високою вологістю, що призводить до утворення «ароматів» у салоні. Щоб цього не сталося, робиться чистка повітроводів авто від шкідливих елементів.

Дезінфекція кондиціонера авто

 

Чистка кондиціонера авто на СТО Куратор

Автокондиціонери можна очистити кількома способами.

  1. Найпростіший метод хімічної очистки з використанням спрей-балончика. Він розпорошується біля отвору повітря з салону при вентиляторі, що працює на повних оборотах. Перед використанням засобу необхідно ознайомитись із розміщенням під торпедою каналів, щоб трубка була спрямована максимально близько до радіатора.
  2. Промивання кондиціонера та застосування аерозолів. Така технологія використовується при дуже сильних забрудненнях зі зняттям деяких частин усередині салону, щоб звільнити прохід до випарника агрегату. Часто потрібно демонтувати фільтр у салоні та вентилятор. Після перевірки дренажних трубок, через пневмомагістраль, розпилювальним зондом та спеціальною рідиною очищаються порожнини вентиляційної системи та елементи кондиціювання.
  3. Очищення ультразвуком. Фахівці радять використати саме такий спосіб очищення пристрою. Він вважається найбільш результативним та технологічним. Дезінфекція кондиціонера авто виконується на спеціальному устаткуванні з використанням особливої рідини. Ультразвуковий елемент, частота якого 1,7 MHz, перетворює воду на невеликі крапельки до 5 мікрон діаметром. Така пара надходить на фільтри агрегату та випарник із випускного патрубка, прибирає забруднення та дезінфікує поверхні. Точність та тривалість процедури контролює спеціально встановлений мікропроцесор.

Замовити чистку автокондиціонера 

Антибактеріальна чистка кондиціонера автомобіля

У нас проводиться антибактеріальна обробка автомобільного кондиціонера із використанням ультразвукової професійної установки WYNN`S (Бельгія).

Її переваги у поєднанні зі спеціальною очисною рідиною для автокондиціонера Airco-Clean:

  • весь процес очищення автоматизований;
  • промивання системи триває близько 30 хвилин, включаючи повне очищення салону авто;
  • дрібні краплі рідини проникають у всі частини випарника та систему відведення повітря;
  • ефективне очищення системи від мікроорганізмів на період одного року.

Ми пропонуємо регулярно проходити процедуру в нашій компанії.


У вас є питання?


Наші фахівці допоможуть Вам, нададуть безкоштовну консультацію або запишуть на відвідування Нашого автосервісу.


(097) 600 77 11

(050) 600 77 11

info@kurator.in.ua