Вартість заміни оливи у двигуні

Заміна моторної олививід 250 грн

Заміна оливи двигуна в Києві на Куратор.ЮАДвигун внутрішнього згоряння – це складний механізм з великою кількістю деталей, які повинні безперебійно працювати в будь-який період часу. Більшість з цих деталей двигуна налаштовані на роботу за принципом тертя або гойдання, через що вони більше схильні до зношування і різних поломок. Для того, щоб зберегти їх від впливу постійних навантажень, використовують спеціальну моторну оливу.

Моторна олива стала невід’ємним елементом для підтримки нормальної роботи двигуна. Через деякий час вона починає зменшувати свої захисні характеристики, тому важливість її своєчасної заміни безперечна. Без заміни оливи у ДВЗ почне збільшуватися відсоток зношування всіх деталей двигуна, що в майбутньому неминуче призведе до вартісної поломки.

Записатися на Заміну Олії У Двигуні

Заміна моторної оливи у двигуні дозволяє зменшити силу тертя, підтримувати оптимальну температуру та продовжує термін експлуатації деталей. Для кожного типу двигуна необхідно використовувати певну марку моторної оливи. Найкраще заміну оливи та фільтрів проводити у сервісах, які працюють із сертифікованою продукцією та мають великий досвід у цій сфері.

Наш автосервіс Куратор проводить заміну олії в Києві на Лівому березі. Ми маємо понад 10 років досвіду роботи в індустрії і точно знаємо, яку моторну оливу підібрати до вашого автомобіля, щоб максимально зменшити зношення внутрішніх поверхонь двигуна.

Заміна оливи у двигуні

Заміна моторної оливи дозволяє покращити роботу двигуна за такими параметрами:

 • Зменшує тертя деталей між собою.
 • Сприяє підтримці оптимального рівня охолодження ДВЗ.
 • Збільшує герметичність двигуна.
 • Зменшує процес корозії всіх деталей.
 • Допомагає легко завести авто за будь-яких погодних умов.

Для кожного авто необхідний різний обсяг заміни оливи. Наші фахівці спочатку проводять діагностику стану старої оливи, а потім підбирають тип оливи та її кількість, щоб вона відповідала марці автомобіля та двигуну внутрішнього згоряння.
Заміна оливи у Двигуні Куратор.ЮА

Періодичність заміни моторної оливи у ДВЗ

Термін заміни оливи залежить в першу чергу від типу оливи, що використовується у двигуні. Це може бути синтетична, напівсинтетична та мінеральна моторна олива. Найчастіше необхідно проводити заміну мінеральної оливи – один раз на 5000 км пробігу. Синтетичної – раз на 11 000 км, напівсинтетичної – раз на 8 000 км.

У авто, які працюють на дизельній системі подачі палива, оливу потрібно міняти ще частіше. Причиною цього є більш напружені умови експлуатації двигуна. Так, синтетичні змінюють вже на 9 000 км, а напівсинтетичні та мінеральні – на 6 000 км та 3 000 км відповідно.

На інтервал заміни моторної оливи також впливають умови експлуатації автомобіля. Якщо ваша машина зазнає постійних навантажень у роботі (їзда на великій швидкості, перевезення важких вантажів, робота в сильну спеку чи холод), профілактику моторної оливи та її заміну потрібно проводити частіше.

Заміна моторної оливи у двигуні: етапи робіт

У нашому СТО заміна олії проводиться за таким алгоритмом:

 1. Проводимо промивання двигуна.
 2. Зливаємо стару та забруднену від експлуатації оливу.
 3. Проводимо заміну фільтра моторної оливи.
 4. Заливаємо нову моторну оливу, яка підходить під вашу марку автомобіля та його двигун.
 5. Перевіряємо рівень нової оливи у двигуні.

Записатись Заміну оливи у Двигуні

СТО Куратор.ЮА

Експрес заміна оливи на автосервісі Куратор

Крім стандартної процедури заміни оливи, коли відкручується зливна пробка, ми проводимо апаратну – вакуумну заміну. Це складніша процедура з технічної точки зору. Її можуть проводити лише кваліфіковані фахівці, адже самостійна експрес заміна оливи може призвести до проблем у роботі ДВЗ.

На нашому автосервісі в Києві на Лівому березі заміна оливи проводиться за допомогою спеціального обладнання. Ми здійснюємо ефективне та якісне відкачування рідини завдяки швидкороз’ємним з’єднанням та різним перехідникам, які сумісні з усіма типами двигунів. Для заміни ми використовуємо моторні оливи з додаванням естеру. Вони мають вищий ступінь маслянистості та сприятливо впливають на тертя у вузлах двигуна. Для автомобілів, яким необхідний високий ступінь зносостійкості деталей, ми використовуємо оливу з подвійним естером.

Переваги:

 • сертифікована продукція найвищої якості;
 • експрес заміна, оперативність;
 • гарантія на послуги;
 • консультації;
 • працюємо з усіма марками авто;
 • досвідчені співробітники;
 • працюємо з вантажними авто, спецтехнікою.

Костянтин Евтушенко 23/07/2020

Хорошее СТО , все грамотно сделано ,как и для клиента так и для сотрудников. Отзывчивый и компетентный персонал. Рекомендую!
Источник отзыва: google.com

У вас є питання?


Наші фахівці допоможуть Вам, нададуть безкоштовну консультацію або запишуть на відвідування Нашого автосервісу.


(067) 492 15 60

(095) 080 22 02

info@kurator.in.ua